Květen 2006

animace welcome a další glitry

30. května 2006 v 19:57 | pája
Tady máte pár animaček ode mě na váš blog:-)

Fotečky z nátáčení klipu Rette Mich

30. května 2006 v 19:41 | pája |  TOKIO HOTEL
und Das ist Alles

Fotečky těch nejrostomilejších pejsků

30. května 2006 v 19:26 | pája
No řekněte nejsou klásní?

Fotky koní

30. května 2006 v 18:57 | pájuša
Tady máte ode mne pár obrázku koníčku jsou krásní

Vtípky

30. května 2006 v 18:25 | eprdel
* Vtípky S.R.O*

diddl tapety

28. května 2006 v 20:38 | pája

Bill-Tapety na plochu

28. května 2006 v 20:23 | pája |  BILL KAULITZ
Ujišťuju vás že to teď bude krása!!!!!

Animace Tokio hotelu

27. května 2006 v 21:59 | pájuša |  TOKIO HOTEL

Die Gruppe

27. května 2006 v 21:25 | pája |  TOKIO HOTEL
A teď pár foteček mojí oblíbené skupiny v celku

Využití Jack russella teriéra

27. května 2006 v 19:57 | pája
Povaha a využití
Jack Russell teriéři jsou od pradávna pracovními psy. Na rozdíl od většiny jiných plemen se však dnešní Jack Russell teriér nejvíce blíží svému původnímu základu. I když dnes už moc neloví, chovatelé se původních šlechtitelských cílů přidržují a jeho zástupce potkáváme na výstavách jen málo. Nejsou vyumělkovaní a právě to je činí přitažlivými. Dědičné vady se u nich téměř neobjevují, a odhad délky života na 15 let rozhodně není přehnaný.
Jack Russell teriéři nejsou rozhodně psy pro lenochy. Jsou inteligentní, překypují energií. V průměrné obytné čtvrti mají tito psíci s notnou dávkou energie a potřebou činorodostí obvykle jen málo možností. Je tedy na pánovi, aby mu nabídl dostatek činnosti. Nečekejte, že se pes přizpůsobí životu za pecí; to se nestane. Je zřejmé, že vzhledem ke svému založení bude vyhledávat aktivity, které neoceníte ani vy, ani obyvatelé čtvrti. Proto je Jack Russell teriér vhodný především pro lidi, kteří se svým psem rádi něco dělají a nechtějí trávit čas doma. Je třeba si uvědomit, že "jackové" jsou psi lovečtí a mají tedy notnou dávku loveckého instinktu. Když se štěně dostane do domácnosti, kde žije více domácích zvířat, akceptuje je obyčejně bez potíží. Jakmile jednou Jack Russell vyroste společně s papoušky, fretkami a s kočkami, nepřeloží jim přes cestu ani stéblo a dokáže s nimi uzavřít i přátelství. Obráceně to ale platí rovněž: chcete-li si vzít domů staršího "jacka", který neměl kontakty s jinými domácími zvířaty, počítejte s tím že bude vaše ostatní zvířata pokládat za kořist a bude jednat podle toho.
Jack Russell teriér je opravdový přítel člověka. Při příchodu návštěvy sice štěká, ale tím to také končí. Návštěvníci bývají obvykle nadšeně přivítáni s neskrývanou radostí: čím víc lidí, tím víc zábavy. Dobře socializovaný Jack Russell teriér velmi dobře vychází s dětmi, jak s vašimi, tak i s jinými. Psi nejsou přecitlivělí, mají sportovní povahu a jsou pro kdejaký žertík nebo hru - ať je jak chce bláznivá a trvá jak chce dlouho.
Naproti tomu jsou odjakživa samostatní. To vyplývá z jeho původního využití - rozhodnutí při lovu v liščí noře dělal sám a nikoliv jeho pán. Právě proto potřebují důslednou výchovu. Neposlouchají svého pána proto, že mu chtějí sloužit, ale jen proto, že se jim to líbí - pouze kvůli sobě. Je proto nutné, aby výcvik byl co nejhezčí a nejpodnětnější. Nudná cvičení "jackové" přímo nesnášejí. Na druhou stranu - příliš shovívaví či příliš demokraticky orientovaní páni s tímto plemenem taky nic nepořídí; pes si pak dělá co se mu zlíbí.
Zda se stane z Jack Russell teriéra roztomilý, radostný, nekomplikovaný, sportovní pes, kterého bude jeho majiteli kdekdo závidět, nebo zda z něho vyroste pověstný terorizující Jack Russell teriér, je jen na jeho pánovi.

Jack russell teriér

27. května 2006 v 19:54 | pája
Jack russell teriér
Jack Russell teriér byl prozatímně uznán FCI dne 25.10.2000.
Země původu: Anglie
Oficiální standard FCI vydán: 14.12.2000 - číslo 345
Skupina FCI: 3. skupina - Teriéři; sekce 2 - Nízkonozí teriéři
Všeobecně: Jack Russell teriér je silný, aktivní, hbitý a pružný pracovní pes s odvážnou povahou a pružným tělem střední délky. Jeho svižná chůze se hodí k jeho čilému výrazu.
Hlava: Lebka musí být plochá, středně široká, postupně se zužující k očím, přecházející v silný čenich s velmi silnými čelistmi. Stop musí být zřetelný, ale ne silně vyjádřený. Délka od stopu k nosu má být o trochu kratší, než od stopu k týlnímu hrbolu, svaly čelistí musí být dobře vyvinuté. Nos musí být černý. Dobře vyvinuté silné čelisti s pevně napojenými pigmentovanými pysky a s nůžkovým skusem, s pevnými zuby. Uši překlopené, nebo zavěšené, silné a velmi pohyblivé. Oči jsou malé a tmavé s bdělým výrazem. Nesmí být vypouklé. Oční víčka jsou dobře spojená. Okraje očních víček musí být černé.
Tělo: Krk je pevný a suchý, schopný dobře vyrovnávat postavení hlavy. Hrudník spíše hluboký než široký s dostatečnou vzdáleností od země. Spodní strana hrudníku se nachází, pokud jde o výšku, uprostřed mezi zemí a kohoutkem. Tělo je trochu delší než jeho výška, měřeno tak, že délka od kohoutku k nasazení ocasu je trochu delší, než vzdálenost od kohoutku k zemi. Hřbet je rovný. Žebra klenutá, po stranách oploštělá, takže hrudník se dá obejmout rukama - objem činí asi 40 až 43 cm. Bedra musí být krátká, pevná a svalnatá. Lopatky směřují šikmo a nejsou příliš osvalené. Hrudní končetiny jsou rovné od lopatek k prstům, z pohledu zepředu i ze strany a s dostatečnou délkou nadloktí, takže lokty stojí pod tělem. Předhrudí je jasně patrné. Pánevní končetiny jsou silné a svalnaté, vzhledem k plecím dobře vyvážené. Při pohledu zezadu jsou rovnoběžné. Dobré zaúhlení kolen a nízko položená hlezna. Tlapky jsou malé, okrouhlé, pevné, se silnými nášlapnými polštářky. Prsty středně klenuté, ani vbočené ani vybočené. Pohybuje se přímo, pravidelně, volně, čile. V klidu může ocas viset. Při pohybu musí stát vzpřímeně.
Výška a hmotnost: Ideální je výška mezi 25 a 30 centimetry, s hmotností v kilogramech rovnající se 1 kg na 5 centimetů výšky v kohoutkul Pes o výšce 25 centimetrů má tedy vážit 5 kg a pes o výšce 30 cm 6 kg.
Srst a barva: Srst může být hladká, drsná a hrubá. Musí být odolná proti povětrnostním vlivům. Bílá by měla převažovat nad černými, tříslovými, či hnědými skvrnami.
Temperament: Odvážný a nebojácný, přátelský a sebevědomý.
Poznámka: Psi musí mít v šourku dvě normálně vyvinutá varlata.

Fotky Jennifer Lopez

27. května 2006 v 19:39 | pája

Jennifer Lopez

27. května 2006 v 19:28 | pája
Životopis:Jennifer Lopez je dobře známá ve světě filmu, hudby, módy a kosmetiky. Narodila se jako Jennifer Lynn Lopezová 24. Července 1970 v Bronxu. Rodiče pocházející z Puerto Rica si dali záležet, aby své děti uchránili od drsných podmínek čtvrti a snažili se jim poskytnout co nejkvalitnější výchovu. Její otec David je počítačový technik a programátor, její matka Guadalupe je učitelkou ve školce. Jennifer začala svoji kariéru jako tanečnice, už odmalička věděla co chce dělat. Jako čtyřletou holčičku ji matka přihlásila do hodin tance. V sedmi letech vystupovala na různých školních představeních. Ve čtrnácti přidala i hodiny zpěvu. Během studií na střední škole hrála softball, tenis a věnovala se gymnastice. V sedmnácti se také přihlásila na taneční školu na Mannhattanu a úplně se oddala tanci. V osmnácti byla přijata na Baruch College, ale po prvním semestru ze školy odešla, což způsobilo že odešla z domova.

Z počátku se jí vůbec nevedlo a nedokázala najít žádnou práci jako tanečnice. Až v 19 letech dostala první práci v cestovní taneční skupině a konečně začala vydělávat a její kariéra rostla, první roli dostala v populárním komediálním seriálu In Living Color jako Fly Girl. Několik dalších rolí následovalo v televizních seriálech a filmech jako Havárie letu 7, Druhá šance, Hotel Malibu a Moje rodina

V roce 1994 odmítla začínající herečka Jennifer Lopezová nabídku účinkovat v pokračování úspěšného televizního filmu Hotel Malibu. Vůbec nevěděla, co ji čeká, jistá si byla jen tím, že nestojí o kariéru v televizi. "Odmalička jsem zpívala a tancovala. Teď jsem toužila hrát ve filmu," vybavuje si Jennifer. Rok nato na plátně zazářila jako hvězda ságy režiséra Gregoryho Navy o mexických vystěhovalcích Moje rodina a společně s Wesley Snipesem a Woodym Harrelsonem ve Vlaku plném peněz. Průlom přišel v roce 1997 díky filmu Selena, ve kterém ztvárnila titulní roli zpěvačky Seleny Quintillany Perezové, kterou v roce 1995 zabil šílený fanoušek. Tato role ji vynesla nominaci na Zlatý glóbus.Po tomto velmi dobře přijatém filmu následovala řada dalších jako například Zakázané ovoce (Out of Sight, režie Steven Soderbergh, 1997), Svatby podle Mary (The Wedding Planers, režie Adam Shankman, 2001), Cela , Krásná pokojská (Maid of Manhattan, režie Wayne Wang, 2002).

Za účinkování ve snímku
Policajtka "Angel Eyes" (2001) inkasovala devět miliónů dolarů a stala se nejlépe placenou latinskoamerickou herečkou. Ve filmu Smím prosit si zahrála s Richardem Gerem a po boku Roberta Redforda se objevila ve snímku Skutečný život.

V komedii
Příšerná tchýně (2005, režie Robert Luketica) ztvárnila roli Charlotte Cantilinové, která dlouhé roky hledá toho pravého. Když konečně našla muže svých snů Kevina Fieldse (Michael Vartan) tak se ukázalo, že jeho matka Viola (Viola Fonda) je přímo ztělesněná noční můra. Brzy se strhne boj o to, kdo zaujme v Kevinově životě první místo.

Ve stejném roce se objevila v roli Jean Gilkynson ve snímku
Žít po svém. Jean přijíždí se svou dcerkou Griff na ranč Einara Gilkysona (Robert Redford), muže, jenž ji viní ze smrti svého jediného syna. Jean tvrdí, že je Griff Einarovou vnučkou a pro Einara, který už na život rezignoval, je zvídavá Griff vytržením ze stereotypu, se kterým se již smířil.

Kaulitz Zweillinge

27. května 2006 v 16:54 | pája |  TOKIO HOTEL

Vtipné obrázky

27. května 2006 v 16:28 | pája

Něco o mně

27. května 2006 v 16:00 | pája |  Něco o mně
Ahoj jmenuji se Pavlína a je mi 16let. Bydlím v jednom malém v rodinném domku se svým pejskem, sourozenci a rodiči. Do školy dojíždím do Rýmařova autobusem 8km.
Řeknu vám co jsem si myslela o Th když jsem je poprvé viděla na satelitu jo?
Tak jsem si tak přepínala hudební stanice až jsem na razila na VIVU kde právě pouštěli písničku Durch den Monzun a já jsem si řekla ježiši co je to za holku?(myslela jsem tím Billa)
Taková zmalovaná ted ty vlasy nagelovaný no hrůza a jen sama holka v té skupině to je divný.
A pak jsem je viděla ještě v mladé frontě dnes jak měli rozhovor a tak jsem si o nich přečetla jejich názory mě překvapily a začali se mi docela i líbit!!!!Potom začaly hrát písničku Durch den Monzun v rádiu a strašně jsem si ji zamilovala.
Potom sem se divala na www stránky a tam mě uplně dostaly Bill je tak krásnej.
A teď??? A teď se mi prostě líbí jak Bill tak Tom a zbytek taky. zanedlouho jsem si založila tenhle blogísek o TH bylo tu více rubrik jako například obrázky z přírody zvířata atd... ale postupem času jsem si uvědomila, že vlastně sem dávám víc a víc věcí jen o TH a tak jsem ty rubriky smazala a teď je tenhle blogís převážně o TH no ale najdete tu i mp3-od tokiáčků nebo moji oblíbenou zpěvačku LaFee atd... no sami se podívejte
Mezi moje záliby patří herectví hudba i trochu sportu, tenis, lyžovánípak psy a internet!!!!
Tento blog jsem se rozhodla věnovat mojí nejoblíbenější německé skupině Tokio Hotel!!!
Jinak kdo by mi chtěl napsat nebo se seznámit tak napište na mail nebo na icq které je 339-091-538
Moji nejlepší kamarádi: Lenička Toboláková, Markétka Zvonečková, Zuzka Zítková atd....je jich mnoho moje celá milovaná třída no kdybych je měla všechny vyjmenovat dlouho by to trvalo:-)
Moje nejoblíbenější jidlo:Lasagne, Pizza ale pouze pravá Italská a v Itálii:-) a kynutý knedlíky
moje neoblíbenější pití: Sprite, Cola, Cofola, atd...
můj oblíbenej dezert: Tyramisu
moje nejoblíbenější rasa psa: Jack russell teriér(hraje ve filmu Maska) a jorkšírský teriér.
nejoblíbenější český seriál:POJIŠTOVNA ŠTĚSTÍ, RODINNÁ POUTA :-D
Nejoblíbenější zpěvák: Bill Kaulitz
Nejoblíbenější zpěvačka: ??? jak kdy kdo
Oblíbené skupiny: _Tokio hotel, the pussycat Dolls,Black eyed peace, ATD......
Moje barva očí: modrá
Barva vlasů:Hnědá
Kde jsem byla?: celkem 3krát v Sev.Itálii pak jsem byla v Řecku(Zakhintos),a v Chorvatsku(Krk)
Co ráda dělám venku?: chodíme s kámoškou se psama na pole, točíme strandovní videa
Moji miláčkové(zvířátka): křeček , knírač Adárek, a sestřiččin jorkšíráček Amy.
Moje hudba: Pop Rock, Punk Rock, dance, hip hop, jungle a trošilinku techno.
hmm tak tohle jsem já
čekáni na koncík Tokiáčků Ostrava já(vl) a Májuška

Fotky Rihanny

27. května 2006 v 15:54 | pájik

Životopis Rihanny

27. května 2006 v 15:50 | pája
Životopis:Rihanna celým jménem Rihana Robin Fenty odstartovala vskutku dobře. Hvězda RnB a soulové scény, se narodila na Barbadosu v roce 1987. Jako teenager zpívala svým kamarádům a rodině jen pro zábavu. Jednoho dne ji její kamarád představil hudebnímu producentovi Evanu Rogersovi v New Yorku. Rogers byl velmi překvapen, jaký velký talent se v Rihanně ukrývá. Nahrál s Rihannou demo s 20 songy, hitem Pon de replay, které pak všechny poslaldo vydavatelství Def Jam Records.

A vyšlo to.Její singl Pon de replay obletěl rádiacelých Spojených států. Stejné úspěchy slavilo i její album Music of the sun, které bylo vydáno 30.srpna 2005. Rihanna prohlásila, že se nechala inspirovat interprety jako například: Alicia Keys, Beyoncé a Mariah Carey.Její album zní především ve stylu RnBb, hip hopu a soulu. Její první velký hit "Pon de Replay" se rychle vyskákal na druhé místo v amerických hitparádácha na 15 v Kanadě.Zrodila se nová RnB hvězda.

V dubnu 2006 Rihanna vydala druhé album A Girl Like Me a jeho hity jako například S.O.S, Unfaithful nebo Break it off ( duet se Seanem Paulem) opět vyhrávají na všech amerických hitparádách. K singlu S.O.S Rihanna natočila klip pro Nike, který se stal velmi uspěšným.

Sourozenci : 2 bratři (9 let,15 let)
Oblíbené zpěvačky : Alicia Keys, Beyoncé a Mariah Carey
Mazlíčci : 2 kočky ( Miss Kitty, Leo)

Fotečky Tom

27. května 2006 v 15:41 | páa |  TOM KAULITZ
TADY SE DOBŘE KSICHTÍ:-)
TADY SE KRÁSNĚ SMĚJE!!!

fotečky Bill

27. května 2006 v 15:29 | pájik |  BILL KAULITZ