Červenec 2006

Moje prázdniny v Itálii

30. července 2006 v 17:43 | pája |  Něco o mně
28.7 2006 jsem jela do Severní Itálie za mojí sestřičkou, bráškou a Amy na prázdniny!
Bylo to tam super chodily jsme na koupaliště k jezeru a taky na tůry po horách.
Pokud by jste se chtěli vydat někam na dovolenku ne k moři ale na krásně čistý vzduch tak Severní Itálie je pro vás jako stvořená.Všude kolem vás hory skály krásně zelená tráva na které se pasou kravičky a kozičky:-) No prostě nádhera!!! PODÍVEJTE SE SAMI!!
TAK TADY JSME JÁ MOJE SESTRA A SYLVAIN NA HORÁCH ŠLI JSME 4 HODINNOVÝ VÝŠLAP ALE STÁLO TO ZA TO!!!JO A TAKY NESMÍM ZAPOMENOUT NA AMY (jorkšírek)
JÁ NA LANOVCE!!!!
TAK TO JE SEVERNÍ ITÁLIE KRÁSA CO?
SCHLERN KRÁSNÁ HORA!!
JÁ S AMY
A víte co Slováci požádali slovenskou skupinu NO NAME jestli by nemohli přijet do Bolzána a udělat koncert jen pro čechy a slováky a oni opravdu přijeli podívejte!!
já s mojí sestrou a kolem nás NO NAME!!
DUŠAN SE MI LÍBIL TAK JSEM MU ŘEKLA JESTLI BY SE SEMNOU VYFOTIL A VYFOTIL!!!
A TOTO JE MĚSTEČKO KASTELRUTH TADY JSME POBÝVALI
ATOHLE JE ĎÁBLÍK CELÝCH MÝCH PRÁZDNIN V ITÁLII SESTŘIČČINA AMY ZLATÍČKO MOJE!!!
A TOHLE JE MOJE SUPER KAMARADKA ZUZANKA HOLKA MOJEHO BRÁŠKY TAKY MI V ITÁLII POŘÁD VAŘILA ŠIKULKA JE TO!!!
A SHRNUTÍ SUPER!!! VERUNKO A JIŘÍKU CHCI VÁM ZA VŠE PODĚKOVAT!!!

Fotky z koncertů

12. července 2006 v 20:56 | pája |  TOKIO HOTEL
TADY MÁTE PÁR FOTEČEK Z KONCERTŮ

POZOR, POZOR, POZOR, POZOR!!!!!

12. července 2006 v 20:16 | PÁJIK |  ZPRÁVY O TH!!
18. července se bude natáčet klip k songu DER LETZE TAG! a k tomu vyjde i singl Der letzte Takže se máme holky na co těšit =D


Aktuální foto Billa

12. července 2006 v 17:11 | pája |  BILL KAULITZ
NO NALÍČENEJ JE TU KLÁSNĚ ALE NEZDÁ SE VÁM ŽE JE TO TROŠINKU UŽ MOC?

vyhublý Bill

12. července 2006 v 16:42 | Pája |  BILL KAULITZ
Podívejte se na tuhle fotku je na ní Bill opravdu moc vyhublý nezdá se vám měl by ze sebou něco dělat nebo.......... no podivejte už se o tom píše i v novinách.
ale je pravda že Tom je taky hubenej akorát to nejde vidět protože nosí volné dlouhé hip hopové oblečení!!!
ZDE JE ČLÁNEK:
Stresovaný a vyhublý
Kdo teď zachrání Billa?
Ruce a nohy hubený jako tříska, kalhoty se mu sesouvají - Tokio Hotel - Zpěvák Bill Kaulitz (16) je vyzáblý jako kost a kůže. Kapela: Stres ! I přesto chtějí v létě dobýt Evropu. Manažer ale zatáhl za záchranou brzdu a předepsal Billovi uprostřed května nutnou pauzu. Potřebuje klid aby byl s jeho speciálním výživovým plánem opět fit. Mnoho fanoušků si dělá velké starosti o Billovo zdraví. Na internetu mezitím kolují plané fámy o Německém Teen-idol číslo 1


pircing do jazyka

7. července 2006 v 18:40

Piercing do pupíku

7. července 2006 v 18:35

HLASUJ O NEJKRÁSNĚJŠÍ OSTROV!!!

5. července 2006 v 15:23 | PÁJUŠKA
1.)
2.)
3.)
4.)
HLASUJTE KTERÝ OSTROV U VÁS VYHRAJE?

Nejhezčí pejsek

5. července 2006 v 15:07 | Pájuša
1.)
2.)
3.)
4.)
5.)
tak hlasujte vyhraje to Barunka pejsek č.1
nebo Amy pejsek č.2
nebo ti dva malí pejsi pejsci č.3 a 4
nebo Adárek můj pejsek? pejsek č.5?
JE TO JEN A JEN NA VÁS!!!

Výživa Borderky

3. července 2006 v 21:13
Výživa štěněte
Ke správnému vývoji štěněte je nutná strava, která obsahuje všechny potřebné živiny, včetně vitamínů a minerálů. Na trhu je dnes již dostatek kompletních suchých krmiv, které po stránce výživy štěně zabezpečí tak, že již není nutné dodávat štěněti vitamíny a minerální látky. Při použití kompletních suchých krmných směsí je přídavek vitamínů a minerálů nevhodný, protože by narušil pečlivě připravenou rovnováhu krmiva.
Výživa dospělého psa
I pro dospělého psa je složení potravy velmi důležité. Má vliv na jeho zdravotní stav, tělesnou kondici a kvalitu srsti. Pohybově aktivní pes potřebuje energeticky bohatou stravu, kterou renomovaní výrobci krmiv přizpůsobili tak, aby takovýmto psům pokryla veškeré jejich potřeby. Pro takovéto psy sestavila firma Tekro kompletní granulovanou stravu Aport Professional Premio, s rýží, drůbežím a rybím masem.
Výživa starého psa
Starý pes již nebývá tak aktivní jako pes v aktivním věku, a také se mění jeho látková výměna. Proto je vhodný pomalý přechod na odlehčenou stravu pro seniory, která staršímu psovi zajistí dostatečný přísun všech živin, které v tomto období života potřebuje, a udrží jej vitálního i ve vysokém věku.

Vhodné sporty pro borderku

3. července 2006 v 21:12
Vhodné sporty
Agility, aportování, poslušnost, obratnost, fly-ball

Pohyb borderek

3. července 2006 v 21:12
Pohyb
Jako pracovní je tento pes velmi aktivní, a potřebuje tedy velmi mnoho pohybu a zaměstnání. Pokud se mu tohoto nedostává, můžou být následkem problémy s chováním psa. V dobré kondici a psychické pohodě ho udrží zapojení do různých psích sportů.

Pracovní využití

3. července 2006 v 21:07
Pracovní využití
Tito psi jsou využíváni nejčastěji jako ovčáčtí, a to pro nahánění různých druhů zvířat, jako např. skotu, ovcí či drůbeže. V dnešní době je také využívána jako společenský pes. Border kolie je také dobře využitelná jako doprovodný, sanitární či záchranářský nebo lavinový pes, lze ji využít i k vyhledávání drog.

Vztah k dětem u borderek

3. července 2006 v 21:04
Vztah k dětem
Pokud je pes dobře vychovaný a s dětmi nemá žádné špatné zkušenosti, bývají jejich vztahy bezproblémové. Není to však pes, o kterém lze říci, že by byl přímo k dětem vhodný. Je potřeba naučit jak psa, tak děti, jak se k sobě mají chovat, a při jejich setkávání je lépe, pokud na hru dohlíží dospělá osoba.

Společná charakteristika

3. července 2006 v 21:00
Společenská charakteristika
Border kolie je jako většina ovčáckých psů silně fixovaná na svého pána a velmi ráda pro něj pracuje. Často bývá psem jednoho pána a ostatní členy rodiny sice respektuje, ale jejich povely neposlouchá. K cizím lidem se chová většinou přátelsky, ale velký zájem o ně nejeví. Dobře vychovaný pes nemívá žádné problémy při kontaktu s jinými psy. Pokud však mají border kolie dobře vycházet s ostatními domácími zvířaty, je nutné ji k tomu vést odmalička, protože u nich může převládnout jejich vrozený instinkt zvířata chránit a nahánět, a ne všem se to bude líbit.

Povaha

3. července 2006 v 21:00
Povaha
Border kolie je inteligentní a pozorný pes klidné povahy. Je velmi živá a aktivní, nikdy nebývá nervózní ani agresivní.

Typy srsti

3. července 2006 v 20:59
Srst a barva srsti
U obou variet srsti, středně dlouhé i krátké je krycí srst hustá a středně tuhá s jemnou, hustou podsadou, která psa dobře kryje i před chladným počasím. Dlouhosrstí psi mají bohatou hřívu, kalhotky a prapory na ocase. Na ostatních částech těla je srst krátká a hladká. Zbarvení srsti je povoleno jakékoliv, neměla by však převažovat bílá barva.

Vzhled Border kolie

3. července 2006 v 20:58
Všeobecný vzhled
Border kolie je středně velký pes harmonického vzhledu. Hlava s širokou lebkou má poměrně krátký čenich, který se směrem k nosu zužuje. Nos je zbarvený podle barvy srsti, většinou je černý, u hnědých psů může být hnědý a modře zbarvení psi by měli mít nos šedý. Středně velké oči jsou uložené daleko od sebe, mají hnědou barvu, pouze u psů zbarvených merle, mohou být oči modré nebo jedno či obě oči částečně modré. Uši jsou nasazené široko od sebe, jsou středně velké a nesené buď vzpřímeně nebo poloklopené. Atletické tělo má hluboký, poměrně široký hrudník a dobře osvalená bedra. Ocas je nasazený nízko, dosahuje nejméně k hleznům, je dobře osrstěný, na konci je mírně zahnutý nahoru. V pohybu může být nesen výše, nikdy však přetočený nad hřbetem.