ty vado!!! fanynky se zblázdnily

15. prosince 2006 v 21:18 |  ZPRÁVY O TH!!
normálně jsem tak jezdila po blogách a našla jsem toto vodeo vím, že je to strý ale musela jsem to tu dát TH byli v nějakým městě nevím v jakým ve Francii nebo v Rusku mno nevím a fanynky byli tak blbé s prominutím, že málem kluky ušlapaly mno podívejte se sami je to hrůza
zdroj: http://tokiohotel-susi.blog.cz/0607/sobotni-den
Teď vás vůbec nepotěším ale tohle by měl vidět každý. Myslím, že tohle byla jen otázka času kdy se to stane. Vždyť ty fanynky si vůbec neuvědomují následky a nedokáží vnímat nic jiného než jen ,,Dostat se k Billovi, Tomovi, Gustavovi a nebo Georgovi!" Vypnou mozky a slyší jen tohle jediné. Je jim úplně jedno za jakou cenu ale přeci splnit to musí. Jsou to jejich miláčci! Jelikož jsem teprve včera přijela tak děkuji Jiselle. Ta mě na to upozornila a já se poté někdy kolem jedné v noci trochu pohrabala po netu kolem tohohle. Musím říct, že tohle je jen začátek toho všeho, nechci nijak strašit to vážně ne! Ale posuďte sami. Udělají to jednou a dostanou chuť na další.. Nejdřív pár slov-
15.7.2006 - Minulý večer byl zase plný násilí kvůli TH, ale tentokrát ne od jejich antifanoušků nýbrž od fanoušků!->

Před hotelem, kde byli kluci bylo peklo, když přijeli z představení, Georg a Gustav stihli utéct do hotelu, ale když vyšli Bill s Tomem z auta, najednou k nim přiběhlo mnoho fanynek (svědci říkali, že jich mohlo být kolem 300 možná i víc). Ochranka i kluci tím byli naprosto překvapeni, už do hotelu nemohli utéct. Byl tam křik, holky se k nim tlačily, házeli jim věci, šahali na Billa a Toma. Tom byl dokonce natlačen na zeď! Dokud se ochrance po nějaké době nepodařilo je dostat do hotelu!

Po nějaké době se to tam uklidnilo a po řádné kontrole kluci odcestovali do dalšího města, kde měli další vystoupení. Kluci jsou ale v pořádku i po tom všem, co se stalo!

Výpověď jedné z fanynek: "Bylo to hrozný, když sem viděla, jak některý fanynky tahaly Billa za vlasy a dokonce do nich i strkali. Chvíli se mi i do očí dostali trochu slzy. Bylo mi jich líto. Na Billovi bylo vidět, že ho to i bolí. Bylo to opravdu hrozný. Ani Tom na tom nebyl zrovna nejlíp. Šel na něj takovej nátlak holek, až ho natlačili na zeď. Bill se dostal málem do hotelu, ale fanynky ho zatlačili zpátky. Úplně odblokli od nich celou jejich ochranku kromě jednoho, ale ten to nemohl zvládnout. Až po nějaké chvíli se k nim dopracoval i zbytek ochranky. Bylo to opravdu šílený. Už sem byla na nějakých koncertech, ale nikde ty holky tak nevyváděli jako tady. Myslím, že holky, které sou až takhle šílené by měli jít do blázince, protože nejsou zdravý."
PRVNÍ a DRUHÉ video
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ougin ougin | 15. prosince 2006 v 21:25 | Reagovat

to je hrozný chudáčci je to hrozný něco takovýho jim provýst

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama