TH o dopisech co dostali od fans

23. ledna 2007 v 19:44 |  Rozhovory
Hej kluci,věděli jste už,že já jsem dovádivej jako vy všichni tři dohromady?" ptá se Tom (16) a šklebí se na ostatní. Přecenil sám sebe? Velký omyl? Ne! jenom kompliment od Jasmín (15) z Wuppertalu. Spokojeně čte Tom její dopis dál, pak se trochu poleká "Drsný! Ona píše, že by se kvůli mě dokonce i zabila" položil dopis na stranu , náhle se stane více vážným. Bill (16) ví přesně co jeho dvojče cítí. "Když se něco takového čte, začne se dělat hodně strach. Při tom koukáme, jak máme odpovědět" říká a pozoruje vršek dopisu, který sám tento den došel.
"Většinou píší fanoušci somozdřejmě hodně milé věci" ukonejšuje bubeník Gustav (17) a koukne se na TH- zpěvák: "Především Bill" "závistivý, cože?"ptá se se širokým šklabem.

"MOJI FANOUŠCI JSOU KREATIVNÍ"
"Blbost" přimíchne se Georg (19) "Ty dostaneš snad většinu dopisů, za to Gustavovi a moji fanoušci jsou hodně kreativní !" Na důkaz čte z básně od Krissi (15) z Berlína.
Krásnější tento den je každá hodina, každá minuta, každá sekunda s tebou sama.
Přeji si, tento den může vždy být. Den bez tebe je jak prázdná dýně .
pak jedině, co já udělám, je, že tě postrádám! "To je dost cool" myslí si basista .
"Dostávám dokonce CD s otextovanýma milostnýma písněma" vypráví Bill. "Když to není kreativní!"
"Máme všechny fanoušky bláznivý" potvrzuje Gustav. Každý dopis je pro něco hodně zvláštní . To se může snadno říkat! Neuvěřitelné ,jak hodně starostí dělají fanoušci TH.
Všichni rozdělují rozmanitost na tři druhy přísahy lásky.

ROMANTICKÁ:To je velká část pošty od fanoušků . Především Bill dostává své fanoušky -getuhlvollen- vyjádření.
"Tvoje oči jsou jako dva tmavé drahokamy. Dlouhé hodiny vás pozoruji na svém plakátu a přeji si ponořit se dovnitř." psala asi Jessica (14) z Hammu . Také Gustav má hodně romantických fanoušků. Jennifer(16) z Kiel například napsala jaden kompletní deník s básněmi a myšlenkami - jenom pro něho.

EROTICKÉ:Často posílají fanoušci tanga nebo sexy fotky a k tomu píší řádky. Především Tom , jehož by Bianca (16) z Traunretu ráda namasírovala - "jak si budeš vždy přát"- a Georg, jehož by Sina (17) z Essenu ráda dovedla párkrát k zapocení.

KREATIVNÍ : Kreativních oznámení dostávají všichni čtyři kluci hodně. Dopisy jsou hodně s malovanými obrázky nebo cool -basteien-(fakt sorry:))) a často s básněmi . Většina holek kreslí tokio hotel comiksy nebo píší hodně Love- story s nimi a skupinou v hlavní roli . Jako Stina (13) z Eberswaldu, která ve svém zamilovaném románu vypráví, jak Bill a ona prodělávají hloupé okolnosti, nakonec se z nich stane pár! "Naštěstí jsme zůstali v armádě a všichni okolo na nás zapomněli''

TISÍCE TRAUMGIRL: Ostrá nebo jemná, divoká nebo vtipná"Nám píše hodně milejch holek" shrnul Tom "Ale pro přítelkyně nám chybí čas !" ŠKODA.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama