Tom o Billovi

9. května 2007 v 18:05 |  Rozhovory
Je tvůj bratr pověrčivý?
Tom: Ne. S výjimkou: Jestliže nejsme všichni z nás půl hodiny na určeném místě, pak to přinese smůlu. V tomto bodu, my jsme absolutně pověrčiví, tomu věnujeme obvzlášť pozornost. Pak si vzájemně přinášíme štěstí.
Co by si přál ještě jednou udělat?
Tom: Bill by chtěl určitě skákat padákem,nebobungee jumping . Pro někoho je to fajn,pro mě ale ne ,protože jeho život by byl v rukou někoho jiného. (stará se :D) ale až nám bude 60 let, tak to možná ještě zkusíme.
Co spolu sdílíte?
Tom: Samozřejmě,že nemáme společný kartáček an zuby a tak podobně. Taky nikdy nepijeme ze stejné sklenice,myslím si,že je to odproné. (to mi taky vadí :D)
Půjčujete si oblečení?
Tom: Do té doby,než nám bylo 6 let, jsme měli stejné oblečení, to jsou dávné časy kdy jsme si mohli v pohodě všechno vyměnit. Al teď už né,níkdy.
Jaké je Billovo oblíbené oblečení?
Tom: Nemá oblíbené šaty,ale pokud musím něco vybrat, tak by to byla jeho kožená bunda. Bill jednoduše zabalí něco na každý den do kufříku a nosí topak.Každý den vypadá jinak.
O čem argumentujete?
Tom: My diskutujeme a argumentovat o něčem každý den. Některá rozhodnutí vezme celá skupina,jindy máme odlišný názor. Ale většinou jsou to jen blbosti,které se normálně dějou. Třeba,že nějaký nešika rozlije kafe.
Čím tě Bill dráždí
Tom: Bill stále zpívá, nevadí mu kdy a kde. To mě dráždí! Bill to dělá pořád. Nesejde na tom,jeslti to jsou naše písně,nebo jestli toz nova slyšel v rádiu,dokonce ikdyž to ve skutečnosti nemá vůbec rád .. Ikdyž je dobrý zpěvák, někdy bych rád zalezl do tašky. (Do tašky? :D)
Čím ty dráždíš Billa?
Tom: Mám dobráhlášky, ale to dráždí celou skupinu protože mě nemůžou překonat v těchto věcech. To je jako matematické lekce...
Obdivuje někoho?
Tom: Nemá svého idola, alekdyž byl malý,obdivoval Nenu. Myslí,si,že Green day,jsou skvělý a také Keane jsou prozatím jeho oblíbená hudba. Respektuje hudbu především na této úrovni.
Jakou otázku už nemůžete slyšet?
Tom: "Jak vznikl název vaší skupiny?". To už se nedá poslouchat,ptají se nás an to snad sto krát.
Jak jeho hotelový pokoj vypadá o tři hodiny později?
Tom: Ne tak špinavý jak Georgův pokoj kde se na zemi povaluje špinavé prádlo a použité ponožky.U Billa se taky všude povalují věci,ale nejsou špinavé.
Je váš vztah k rodičům různý?
Tom: Když jsem byl malý,byl jsem víc upřený k tátovi a Bill k máme.Ale od té doby,kdy se naši rodiče rozvedli, strávíme veškerý čas s maminkou. Vždycky si s ní rozumíme vlemi dobře
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama