článek pro Bravo

25. července 2007 v 16:09 |  AKCE
ahoj fans, prosím podpořte náš plán a šiřte to dál do komentářů a na své blogy, aby to nám všem vyšlo a tokiáci věděli,že o ně stále stojíme, stačí jen, když odešlete tento e-mail do redakce brava, protože čím víc jim toho přijde,tím víc bude vidět,že je o to zájem a že má cenu to uskutčnit, další informace najdete na tokiohotel-akce.blog.cz

bravo@bauermedia.cz

Vážená redakce,
dobrý den,
Jistě víte, že Tokio Hotel, u nás již 2 roky velmi populární skupina, zrušila po svých dubnových koncertech u nás všechny rozhovory a reportáže, na které jsme se tak těšili. To nás - české TH fans - doteď mrzí, protože neznáme názor TH na ČR a jejich koncerty zde a pokud se k nám rádi vrátí. V zahraničí jsou každým dnem stále populárnějšími a žádanějšími. Zejména francouzští novináři s nimi velmi často dělají rozhovory a kapela je nejen ve Francii zvána do televizí a rádií, aby odpovídala na dotazy fanoušků či přebírala nějaká ocenění. Samotní TH jsou z toho zájmu nadšení, například z té ceny, co jim dali vyrobit Francouzi, cítí se tam velmi vítaní a udělali pro Francii speciální tour. Zatímco naše média je buď ignorují, nebo o nich píší ošklivě, což nás velmi rmoutí, protože naše mánie kolem nich ještě neopadla a mají tu stále silnou základnu fanynek.
Chtěli bychom vás tedy poprosit o pomoc, kdybyste mohli zkontaktovat management Tokio Hotel, abyste s nimi mohli udělat rozhovor pro Čechy ( pro Francouze jich bylo snad 100, a jiné státy také neodmítají ), a také jim předali naše ocenění a udělali o nich reportáž, abychom je při tom viděli. Asi po vás nemůžeme chtít, abyste jim tu cenu dali vyrobit, cenu budeme mít k dispozici-jedná se o namalovaný portrét kapely,možná ještě něco přibyde. Také chápeme, že se vám se je sem nepodaří jen tak dostat, stačí nám, když budou vědět, jak tady milujeme a že velmi stojíme o jejich další návštěvu a o jejich pozornost, nesmí na nás zapomenout. Dotazy bychom pro ně také připravili na našem blogu. V jiných státech také odpovídají na dotazy fans, a většinou tam ještě ani nedosáhli takové popularity jako u nás.

Prosím vyslyšte přání několika tisíc mladých lidí (za jinými interprety také vysíláte reportéry ), a zařidte nám oficiální reportáž ( o tom jak TH dostali ocenění i od Čechů). Nás samotné fans k nim nepustí, vy tu možnost máte!

Děkujeme
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama