Sraz fans TH---narozky Toma Billa a Gustava--Praha

14. července 2007 v 22:05 |  AKCE
21.7. Sraz v Praze ( Černý most )
Takže docela dost lidí mi napsalo na ICQ, že by srazu chtěli účastnit, tak jsem se rozhodla, že ten sraz opravdu zorganizuji.
Takže sraz bude na Černém mostě u toho vchodu, jak jsem posílala fotografie ( Pro ty, kdo by se o tom dozvěděli teď, fotografie ještě jednou přiložím ;) )
Čas : Protože jsem přemýšlela, jaký by byl nejvhodnější čásek, a takhle srázky jsou okolo té 14.00 hodin, ale tohle je už moc pozdě, tak jsem se rozhodla, že sraz bude ve 12:30, oběd si budeme muset dát dříve, nebo si někam zajdeme.
Jak by to všechno probíhalo?:
No, takže já a nějaký holčiny bysme si už dali sraz na metru, ptž neví, kde to přesně je, Takže, pkud chcete, čekejte okolo 12:15 u metra u takovejch těch točivejch schodů nahoru ( Je to přesně u metra ) já tam dorazím. Potom společně půjdeme k tomu vchodu, kde je sraz určen, pak to radši ještě celé obejdeme pro případ, že by se někdo spletl o vchod. Tak, pak bysme šli na jedno místo, kde není moc lidu a natočili tam to video. Pak bysme se mohli vrátit a podívat se do průchodu na nějaké věci a můžeme zajít na jídlo. Pak bych Vám ještě něco řekla, to je na dlouhé psaní, takže budu se těšit 21.7. ;) Mějte se hezky a prosím písněte mi alespoň na e-mail, nebo na ICQ ( mai je Jiselle@seznam.cz a ICQ : 466-315-085 ) jestli pojedete nebo ne. Děkuju mocka.
Ivetka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama