info o kapelce:-) Mandrage

17. prosince 2007 v 19:11 | Pájuška
klick celý článek:-)

Bolan (29let)
"Já jsem kytarista skupiny Mandrage a jako každý standratní člověk normálně pracuju. Moje práce je podporovat japonskou kulturu u sociálně slabších vrstev s ohledem na podporu osobnosti v kapitalistickém anarchismu. Na kytaru jsem se nikdy neučil. Občas jsem měl záchvaty, že bych měl nějakou teorii znát, ale po první návštěvě u nějakého kytarového mistra jsem to vždycky vzdal. V mládí jsem poslouchal heavy metal a žádná kapela se mnou nechtěla hrát, protože jsem na nic neuměl, ale vždycky jsem nejlépe věděl, jak by se to mělo dělat. Tak jsem si raději založil vlastní."
oblíbené kapely:
The Doors
Bob Marley
Paprika Korps
The Stooges and Iggy Pop
The Hellacopters
Backyard Babies
Lords of the New Church
(Yeah, tak tenhle týpek je na mě moc tvrdej a starej. Nevím jestli mu někdy přijdu na chuť. Však je už ženatej, taky dobře)
Víťa (17let)
,,Na kytaru jsem začal hrát někdy v první třídě. Prvním člověkem, který mi ukázal, jak se kytara vůbec drží a jak z ní vyloudit nějaký ton, byl můj otec, který v té době měl rockovou kapelu. Pak jsem začal chodit k učiteli, jenže to nebylo úplně ono. Hrál jsem z "Já písnička" a takových podobných učebnic. Můžete mi věřit, že vás to po určitém čase začne pěkně štvát. Takže jsem přestal chodit k učiteli a od té doby jsem samoukem. Momentálně studuju střední sportovní a podnikatelskou školu."
oblíbené kapely:
The Cure
Sting and the Police
Nirvana
Oasis
Sunshine
4LYN
Vypsaná fiXa
(Proč se vždycky zblázním do 17- letých kluků? To fakt nevim. Ale všichni týpci, co se mi líbí jsou zhruba stejně staří. Danoušek, Richie, Bill, Tom a další a další. Nepleťme je sem. Víť je úžasnej prostě skvělej!)
Coopi (20let)
,,Já chodím občas so školy a občas do práce. Vždycky se na nějakou školu přihlásím, oni mě za chvíli vyhodí, tak chodím zase do práce a čekám, že mě zas vezmou na nějakou školu, a tak to jde neustále dokola. Kluci mě podezřívají, že prodávám psí maso do čínských restaurací, ale je pravda, že jsem ještě nenašel, co by mě doopravdy bavilo. Teda kromě toho, že jsem baskytarista v kapele MANDREGE."
Olíbené kapely:
Placebo
Muse
New Order
No Doubt
Franz Ferdinand
Marilyn Manson
Sunshine
(No tak tenhle taky nic moc, radši se nebudu vyjadřovat)
Matýsek (16let)
,,Na bicí jsem zkoušel hrát od 9ti let. Občas jsem taky dojížděl k bubeníkovi z J.A.R. Badymu Zbořilovi. Momentálně studuju gymnázium Františka Křížka a nic jiného než kapela nás s Vítou nezajímá, takže podle toho ty školy, tak vypadají.
Olíbené kapely:
4LYN
Blur
Good Charlotte
Sunshine
Blink 182
TAT
Muse
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama