ANTI TH :-/

Tak to je hnusný.............. :-/ to mě nas....

6. března 2007 v 19:11
Sorry ale tenhle článek jsem dala do rubriky anti TH páč se mi zdá že tohle psal člověk který nemá TH vůbec rád..... Je to hnus co napsal......
Nejvíc mě naštvala věta "Ta nabízí mainstreamový dětský rock s dvoukilovou vrstvou makeupu................ a bisexuální náznaky" :-/ nakopat tomu chlapovy prdel
a navíc je to fakt dement když neumí napsat Zimmer 483 a místo toho napíše Zimmer 438 :-D loool a ještě to má tam na obrázku :-/ bože bože:-( vyhodit ho hned z redakce :D
si to přečtěte!!!
a napište komentíky dikec:-)
img211/8741/klz1172764782gjg2.jpg

CO TO ZASE JE?? DĚCKA Z TOKIO HOTEL PŘIJEDOU K NÁM:-/

4. února 2007 v 16:26 | showbizz.centrum.cz
Přečtěte si co o THáčkách napsali kokoti!!!!
Děcka z Tokio Hotel obsadí Ostravu
Praha - Černé nehty, chundelaté dredy a nagelovana číra tisíců dětí zaplaví Ostravu. Německá kapela Tokio Hotel odehraje první oficiální koncert před českým publikem.
Idol předpubertálních a ranně pubertálních dívek vystoupí v rámci svého evropského turné 7. dubna v ostravské ČEZ Aréně. A zahrají i skladby z nové desky Zimmer 483, která vyjde 23. února.
Vstupenky na čtyřčlennou skupinu z Magdeburku si lze koupit přes internetové stránky libimseti.cz/tokiohotel. Cena lístku je 695 korun.
Ačkoliv u nás Tokio Hotel veřejně ještě nehráli, vrátí se do Česka přesně po roce. Právě v dubnu totiž vystoupili na neveřejném koncertu pro novináře a výherce soutěží různých rádií a časopisů v pražském klubu Futurum.
Už tehdy se ukázalo, že dokonalá marketingová zbraň zasáhla tu nejcitlivější cílovou skupinu i u nás. Skvěle namíchaný mix toho, co tvoří mládežnický model 2006, má příznivce především v německy mluvících zemích, ale image roztomilých rebelů v rámci zákona rozpoutala tokiomanii i v přilehlých zemích - kromě Česka třeba v Polsku.
Tokio Hotel
Kromě sedmnáctiletého androidního frontmana Billa Kaulitze, kterého si kvůli vizáži lehce spletete s mladou slečnou nebo Brianem Molkem z Placebo a jenž zastupuje pocit odlišnosti, tvoří kapelu jeho dvojče - kytarista a dredař Tom.
Ten zase spolehlivě dodává zdání rebelie a hádky o to, který z nich je hezčí, jsou pro fanynky zcela zásadní. Jako "kluci odvedle" se přidávají nikohonezajímající basák George Listing a bubeník Gustav Schäfer.
Turné k nové desce odstartuje 16. března a Tokio Hotel ve spolupráci s časopisem Bravo a televizním kanálem VIVA TV zavítá do největších evropských metropolí.
Možná je nejvyšší čas. Tokio Hotel jsou produkt doby a s ní také musí - kromě konstant, jako je dospívání - počítat. Přízeň je stále vrtkavější, intervaly popularity kratší, obliba kytar i "punkové rebelie" na zenitu a internet všemocnější.
Ostatně české příznivkyně si kapelu našly samy a teprve poté firma dovezla debut Schrei. Jenže jejich fanynky přejdou k hudbě, která je aspoň trochu autentičtější, a o rok nebo o dva mladší sestry už si najdou jiné (byť stejně dokonale vyrobené) vzory.
"Už jsem vyrostla, chápete?" říká čtrnáctiletá Klára, která se ještě nedávno pomáhala starat o jeden z blogů o Tokio Hotel. Jeho čtenářky ovšem v Ostravě chybět nebudou.
co a to říkáte?? komentáře

BÁSNIČKA OD ANTI

23. ledna 2007 v 19:54
Básnička od ANTI
Lidičky držte se,no to je kotel,
do Prahy přijíždí Tokio Hotel.
Partička debilů od vedle z Německa,
xsiwty jak pitomá cvičená opička.
Háro jim do vzduchu zuřivě trčí,
lec komu už málem vypíchli oči.
Zpívat to neumí,je to tak vřeští
přitom se ovívá hořícím roští.
Holky či kluci,toť nesnadná otázky,
tváře jak někdo,kdo pozřel žluťáska.
Každý z nich utekl z jiného blázince,
čumí jak sova,co spadne do kuřince.
Jak všichni vidíte,je to fakt hrůza,
tohle je nejhorší Německá lůza.
A proto teď všichni zakřičme sbohem!
Tyhle kokoti jsou hudby morem!
Žente je odtud jak rychle to půjde,
učiňe přítrž té strašné hudbě.
Ať zmizí z hitparád od dneška na vždy,
nebo se dopustím zákeřné vraždy!!
 
 

Reklama