ZPRÁVY O TH!!

TH plánují nové turné 2008

18. listopadu 2007 v 18:20
Je to mega překvapení krátce před Vánocemi! Teprve včera šel do obchodů nový singl "An deiner Seite" s žhavě novým songem "1000 Meere", potom následuje 25.11. cool a jedinečná Tokio Hotel live noc ve 100 kino sálů a krátce na to vychází 30.11. tak dlouho očekávané 483 LIVE DVD, co může ještě přijít? Po úchvatném úspěchu "483 Evropského turné" nepřišli Tokio Hotel jenom usměvavé maily od fanoušků. Protože mnoho věrných fanoušků nemělo bohužel šanci, zažít Tokio Hotel také živě, protože byly mnohdy koncertní haly do posledního místa vyprodané! Pro Billa, Toma, Gustava a Georga bylo rychle jasné: to nemůžu tak zůstat, musíme dát na záčetek nové show pro naše fanoušky! Tahle čtverka rovnou nechala naplánovat se svým týmem novou evropskou tour! Mnoho detailů ještě není známých, ale už brzy vyjdou navenek:
Kluci byli v březnu a začátkem dubna na evropském turné a také samozřejmě na stadionech ve své vlasti: Německu! Poté se zastavili v druhé části "483 Evropského turné" v Essenu, aby mohli němečtí fanoušci tentokrát taky počítat s velkým koncertem v Německu! Kdy a kde budou koncertovat vám přineseme tak rychle, jak jen to bude možné. V každém případě nás obrovsky těší, že kluci plánují pro své fanoušky kompletně nové turné a už jsme natěšeni na další detaily. Pravidělně sleduj www.tokiohotel.de a především sekci Backstage pro nové informace! Do té doby hodně zábavy s novým singlem, návštěvou kina a Live DVD!

Dopis pro nás od Kluků-JSOU NOMINOVÁNI NA MTV EUROPE MUSIC AWARDS

26. září 2007 v 21:39 | Pájuška
Takže lidičky ja jsem zaregistrovaná na jejich stránkách a došel mi mailík je v něm asi tak přibližně to, že kluci jsou nominováni na MTV Evrope Music Avards jako skupina roku -Band. Říkají, že jsou nominováni a je to příležitost při které můžou dostat cenu, proto nás prosí, jestli bychom jim nemohli pomoct a hlasovali na dole uvedené adrese:-) a děkují za naše hlásky:-) tak hlasujte lidičky:-) myslím, že stačí napsat tuto adresu http://ema.mtv.de/voteNow# a pak dáte Band a Tokio Hotel a Abstimmen a je to:-) Tak papa
plsky kopirujete s mým zdrojem:-)Tokio Hotel EMA 2007

Svenja na xchatu :-D

23. července 2007 v 13:41 | Pájuška
Tak jsem byla na xchatu a zrovna v nově přidaných fotkách vám byla přezdívka Svenja tak jsem na to klikla a byla tam ta holka z německa... no pamatujete jak to bylo v BRAVU ze ma neco s tomem jene to nebyl Tom ale jeji kluk.... No tak to je ona!! Akorat je to nejaka pipka ktrera si na ni jenom hraje pač se mi nezda že by to byla češka ne?? A měla tam fotku s tim dvojníkem Toma(Chrisem) měla u ni napsano že je to jeji milaček:-D Jsem ji tam napsala že je trapná, že si hraje na Svenju pač ona je faktiš Němka ne?? A za týden ta fotka tam už nebyla to smazala :-D se podivejte!! tady je odkaz na jeji profil http://xchat.cz/Svenja sice je to divný ale kde vala tolik fotek??
pls kopčit ze zdrojem a napiste komentíky:-) papa MVR

Tokio hotel vyhrali cenu publika u DMMA

5. července 2007 v 18:08
Tokio Hotel vyhráli cenu publika u DMMA
Düsseldorf/Stuttgart 21.června 2007. Se zřetelným náskokem zvolilo více jak 20 000 uživatelů internetu webovou stránku Tokio Hotel na první místo ceny publika německé Multimedia Awards. V tomto roce se hledala nejlepší webová stránka známých osobností. Pod nimi následovali Nevio a Yvonne Catterfeld. Pod top 10, co byla zvolena, se vedle dalších hvězd hudební scény také nacházeli zástupci zábavného průmyslu.
Téměř bez šance se prokázali uchazeči o cenu publika vzhledem k převaze magdeburských hvězd. S asi 13 000 hlasy mohli sloučit víc jak polovinu všech odevzdaných hlasů. Asi týden měli uživatelé čas hlasovat a online odevzdat svůj hlas.
Nakonec si Tokio Hotel mohli zapsat Start-Cíl-Vítězství, jelikož už málo hodin po začátku hlasování měli náskok.

To je hroznýýý:-(

30. června 2007 v 12:36
Bože!! Já nevěřim svým očím! 2. června byla na koncu v Petrohradě surově zbita teprve 13-letá fanynka Tokio Hotel "partou" antifanoušků. Okamžitě byla se smrtelnými zraněními převezena do nemocnice, na JIP-ku. Zní to strašně, co? No.. To nejhorší teprve přijde. Ta holčina, na následky zranění, včera umřela.
Můj dodatek: Zní to strašně, co? Tohle není žádný kriminální seriál typu Kobra 11. Tohle je hnusná, krutá realita. Tohle je to, co zaviňuje závist anti. Nedokážou překousnout, že je někdo tak slavnej. A tak dělají tohle. Měli by ji pozabíjet, ať máme pokoj. Holky, je to sice Ruska, ale jedna z nás, fanynek! I kdyby to byla třebas Francouzka, tady u to nejde... Chci znát Váš názor...

TOKIO HOTEL SPOLUŽÁCI

29. června 2007 v 18:10 | pÁJUŠE
ČAUTE TOKIAČKY JSTE FANSKY TH? TAK SE NA SPOLUŽACICH ZAREGISTRUJTE ID JE: 510983 PAK SE JEN PŘIHLASTE PRES SVŮJ MAIL NA SEZNAMU ODPOVEZTE NA OTAZKU JE TO JEN JMENO BEZ PRIJMENI A JSTE TAM PŘIDEJTE SE MEZI FANSKY TAK HONEM AT JE NAS TAM CO NEJVIC TEŠIME SE NA VAS:-)

Hej ty joooooo

10. května 2007 v 15:21
Ty jooo teď jsem si pustila telku MTV a normalne malem mi vypadly oči z důlku :D byl tam Klip Trough the monsoon ja byla upe happy :-D a bylo to super videt to na telceeeeeeee tak jsem si to zesílila jak to nejvíc šlo no rachot jak prase :D no nic ja jen aby jste vedeli že to už je v Telce:-)

new klip REDEN?

9. května 2007 v 18:02
Lidi nevi se jestli je to na 100%pravda ale spekuluje se o tom ze dalsi videoklip by mel bejt k songu REDEN to by bylo uzasny teda uz podle toho o cem ta pisnicka je to bude dosti.......no proste GOOD vic bych to nerozmazaval jen jsem z vedava s kym tam bude u minibaru a teda jako ja vim chte si jen povidat a pak............wuaaaaaaaaa budu to mazec¨
mno ... tak reden bo heilig?!
Nika

ZLATÝ OTTO

28. dubna 2007 v 20:53
Dneska se koná v Německu v Düsseldorfu v ISS Dome "Bravo Supershow" pro rok 2007.
Tokio Hotel tam budou vystupovat a pravděpodobně jim jde jako vloni o nějakou tu cool cenu!
Vloni kluci vyhráli Zlatého Otta za "Superband Rock" (Super kapela Rock), takže musíme doufat, že vyhrají i letos.
img341/84/tokiohotel01600225prosimh3.jpg
Tokio Hotel se mohli i poslat na e-mail Brava otázky, na které jste chtěli, aby odpověděli a mohli jste něco vyhrát - pravděpodobně lístky. Soutěž bohužel končila 25.04.
Nicméně, i když je to dneska, tak to uvidí pouze lidičky, kteří tam budou live. Protože jinak je tahle show vysílána:
1.května 2007 - 17:15 až 20:00, Pro 7 (ProSieben)
5.května 2007 - 06:30 až 09:40, Pro 7 (ProSieben) --- repríza
ZDROJ :http://tokiohotel-susi.blog.cz/

PŮJDOU KLUCI DO ARMÁDY??

21. března 2007 v 20:49
PS: Tenhle článek je pravdivý alespoň z té části, že povinností každého německého kluka je jít na kontrolu kvůli vojně, pokud projde - jde na vojnu, pokud ne - nemusí. Gustav i Georg se tomu vyhnuli. Jak si obstojí kluci? To nevim...
_____________________________________________
BILD 21.03.2007
Poslední turné? Poslední album?
Zadrží policie Tokio-Billa kvůli inspekci ???
Je konec s divokým životem rockové hvězdy?
Bill (17) a Tom (17) z nejúspěšnější německé kapely Tokio Hotel musí jít do federální armády!
Podle dostupných zdrojů dvojčata obdržela dopis domů
V tomhle dopise jsou povoláni k testu jako přípravu na svoji inspekci.
Když dvojčata neodpověděla na tento dopis, obdrželi od armády nový. Tentokrát to není ten politický. Tenhle dopis říká: Prosím buďte varování, že bez odmítnutí spolupráce v inspekci to může dopadnou dobře!
Snaží se dvojčata vyhnout z téhle povinností? Nyní je budoucnost kapely rozplánovaná.
Jak si rozdělí Bill a Tom svoje povinnosti v armádě se svoji hudební kariérou?
Bude příští turné poslední?
Natočí ještě někdy nové album?
"V armádě nejsou žádná speciální zacházení", říká Uwe Ullrich (64), velitel jednotek. "Kdo nezvládne svoje povinnosti k armádě, může být zatčen policií"
Když je někomu 18 podstupuje inspekci a prohlídku pro armádu. Billovi a Tomovi už bude 18. velmi brzy a to 1.září.
Alternativou by byly civilní práce. Ale to je bráno jenom jako výjimka.
To je uděleno jenom v případě pokud je osoba provdaná nebo má děti.
Jak to jde pro Billa a Toma?
Dvojčata a management ještě ochotně neodpověděli.
Je povolené nosit make-up a černý lak na nehty v armádě?
Co můžou Bill a Tom v armádě očekávat? Zaměstnanec ministerstva dal BILDu nejdůležitější odpovědi.
Musí si ostříhat všechny vlasy?
Ano, nesmí to dosahovat k uším ani na krk.
Může Bill stále nosit make-up a černé nehty?
Ne - dostanou maskáčové barvy.
Jsou povoleny piercingy?
Kvůli bezpečnosti osoby, nejsou povoleny.
Jaký druh oblečení musí nosit?
Dostanou armádní oblečení, ve volném čase je to jejich věc.
Můžou je fanoušci navštívit v kasárnách?
Oficiálně, jedna návštěva dostává povolení. Nejdřív si musí udělat žádost k návštěvám
JEŽIŠI TO JE HROZNÝ TY PRAVIDLA OSTŘÍHAT VLASY HEJKY LIDIČKY MODLETE SE AŤ JE NEVEZMOU:-( JA SE BOJIM:-(

TOKIO HOTEL rozmazlení fracci???

21. března 2007 v 15:29
Čtvrtek 15.3. 2007, 15:00
Německá partička Tokio Hotel už chytá hvězdné manýry! Z pohodových týpků se zřejmě stali rozmazlení fracci.
Svědčí o tom jejich požadavky, které musejí splnit pořadatelé jejich
evropského turné, tedy kromě koncertu 8. dubna v Bratislavě zřejmě i 3. dubna v Praze a 7. dubna v Ostravě.
A co chtějí? Samozřejmostí je teplota koncertní haly nastavená na 22-24 stupňů, 70 osušek a bohaté občerstvení. Pak už jen "pár" vychytávek jako stolní tenis a fotbal, internet nebo wellness místnost.
Bill Kaulitz (17) a spol. dorazí v 6 kamionech a 4 autobusech a přivezou si i vlastního kuchaře. Skromné děti, že?
__________________________
Co už na ně ti noviníři nevymyslí, nemaj co psát.... Když si na to kluci pracně vydělali proč by si to sebou vozit nechtěli. K tomu internetu, to je normální nebo ne?? A tu wellnes místnost. Jezusky vždyť ta blbá Tola měla víc nároků a dokud jim nepřila zfetovaná na pódium tak jí taky nevyhodily. V Rusku o nich dokonce řekli, že to jsou jedni z nejskromnějších, kteří u nich vystupovali.....

Benji z good charlotte o Tokio Hotel

15. března 2007 v 19:43
Paříž - Good Charlotte vydali v pátek svoje 4. album "Good morning revival". Zbývají jenom dny do hraní US-Rockband na 20-ti minutové Showcase v Zürcher Mascotte. V Paříži jsme se setkali s kytaristou Benji Maddenem.
Reportér: U náctileté skupiny Tokio Hotel hrajou-jako u vás- nalíčená dvojčata hlavní roli. Je Tokio Hotel německá odpověď na Good Charlotte?
Benji:Tokio Hotel? Ty neznám. Jsou slavní?
Reportér: Ano a velmi. Poslechni si to ještě jednou (Bill Kaulitz křičí Schrei z repráků).
Benji: (Benji krčí čelo a hned na to se šklebí)...Mně se ta hudba líbí. Srovnání s nima beru jako kompliment!!!(přemýšlí). Možná bychom mohli zkusit dát něco dohromady.Můžu si to jejich CD nechat?
Reportér: No jasně! Shledáváš tedy,že jsou lepší než vy?
Benji: Víš, s hudbou je to jako s jídlem. Někdo má rád brokolici,někdo zase pizzu. Já tedy miluju pizzu.

3x zpívali Ich Brech aus

6. března 2007 v 19:00
Říkáte si, co to má znamenat ten nadpis tohohle článku? Je to prosté. Třikrát se muselo začínat hrát "Ich brech aus" na The Dome 41, který se v pátek (02.03.07) natáčel a 10.03.07 ho uvidíte v televizi. Proč?
Fanoušci US5 a Sida (čili TH antifans) naprosto kazili vystoupení Tokiáků! Museli třikrát začínat hrát "Ich brech aus" protože ho ti anti kazili v nahrávání pro TV-show, která poběží v TV. Anti křičeli totiž tak nahlas, že by v televizi nebylo nic slyšet, i když se hrálo přes playback! U ostatních písniček, které TH zpívali to taky nebylo nejlepší, ale nebylo to zároveň tak hrozné jako u "Ich brech aus"!!!

TOURBUS TÉHÁČEK

18. února 2007 v 16:59

prodej lístku do ostravy

6. února 2007 v 16:12
LIDINKY PLOSÍM...FAKTY MOC NALÉHAVÝ!! ZKOPČETE POKUD MŮŽETE K SOBĚ NA BLOG!!!
Ahojík všichni...Mám jeden takovej mega problém... Určo víte, jak mocka sem chtěla a těšila se na konz TH.... Ale něco se (osobní a rodinné důvody :'( ) zvrtlo a já nemůžu. Jenže už mám lístek koupenej a teď se ho potřebuju zbavit :( Tak se pám... Nemáte někdo zájem si ho koupit??? Moc plosím... Stál mě 715 Kč, ale nepotřebuju to abych na tom vydělala... Prostě mě to je hrozně líto, ale potřebuju se toho zbavit. Moc mi tím pomůžete.... Může se nějak domluvit ale za 650 Kč si mylsím že upa v poho.. Fakt to není pro zisk.... Nej by bylo tak asi okolí Olomouce.... Plosím ozvěte se na mail!!
gtbg@seznam.cz a jako předmět dejte třeba BERU LÍSTEK bo tak něco... Moc prosím!!!

toki hotel mří do Čech na Moravu a na Slovensko!!

1. února 2007 v 16:40
Tokio Hotel míří do Čech, na Moravu a na Slovensko

Tokio Hotel míří do Čech, na Moravu a na Slovensko

A je to tady! Tokio Hotel míří do Čech, na Moravu a na Slovensko! Skoro každá druhá otázka, kterou směřujete do naší redakce hitparády t‑music a nebo přímo Liborovi, se týká oblíbené skupiny Tokio Hotel. Ano, máme pro Vás dobrou zprávu. Zjistili jsme pro Vás podrobnosti o koncertech této skupiny:

Tokio Hotel vystoupí v těchto termínech:
-3. 4. 2007 - PRAHA - Sazka Arena - od 18.00 hodin
Vstupenky v prodeji v síti TICKETPRO nebo ve sběrnách Sazky. Hromadné objednávky a informace: tel.: 266 12 11 22
- 7. 4. 2007 - OSTRAVA - ČEZ Arena - od 18.00 hodin
Vstupenky v sítích TICKETPRO a TICKET ART. Info a hromadné objednávky: tel.: 577 218 849
- 8. 4. 2007 - BRATISLAVA - Incheba EXPO Arena - od 18.00 hodin
info: 12111, lístky: www.ticketportal.sk
Nezapomeňte si tedy včas zajistit vstupenky na Vaši oblíbenou skupinu.
Plakát na koncert v PrazePlakát na koncert v OstravěPlakát na koncert v Bratislavě

Dálší new písnička

15. ledna 2007 v 15:54
Další nová písnička se bude jmenovat - "Hilf mir fliegen" - "Pomoz mi letět"
tokio4hotel

Být nezapomenutelní

14. ledna 2007 v 17:37
škoda no ja pojedu do Ostravy

ty vado!!! fanynky se zblázdnily

15. prosince 2006 v 21:18
normálně jsem tak jezdila po blogách a našla jsem toto vodeo vím, že je to strý ale musela jsem to tu dát TH byli v nějakým městě nevím v jakým ve Francii nebo v Rusku mno nevím a fanynky byli tak blbé s prominutím, že málem kluky ušlapaly mno podívejte se sami je to hrůza
zdroj: http://tokiohotel-susi.blog.cz/0607/sobotni-den
Teď vás vůbec nepotěším ale tohle by měl vidět každý. Myslím, že tohle byla jen otázka času kdy se to stane. Vždyť ty fanynky si vůbec neuvědomují následky a nedokáží vnímat nic jiného než jen ,,Dostat se k Billovi, Tomovi, Gustavovi a nebo Georgovi!" Vypnou mozky a slyší jen tohle jediné. Je jim úplně jedno za jakou cenu ale přeci splnit to musí. Jsou to jejich miláčci! Jelikož jsem teprve včera přijela tak děkuji Jiselle. Ta mě na to upozornila a já se poté někdy kolem jedné v noci trochu pohrabala po netu kolem tohohle. Musím říct, že tohle je jen začátek toho všeho, nechci nijak strašit to vážně ne! Ale posuďte sami. Udělají to jednou a dostanou chuť na další.. Nejdřív pár slov-
15.7.2006 - Minulý večer byl zase plný násilí kvůli TH, ale tentokrát ne od jejich antifanoušků nýbrž od fanoušků!->

Plány tokiáků

13. prosince 2006 v 19:17
Nový singel v januári, nový album vo februári!
Tokio Hotel sú zase tu! V januári chcú Bill, Gustav, Tom a Georg zverejniť nový singel k pesničke z nového albumu. Bude to pesnička: Noch streng geheim! (V preklade ešte stále tajné)
V sobotu sa Bill vyjadril v jednej relácii že videoklip budú točiť už cez Vianoce!!!Singel bude po nemecky a bude z nového albumu!Tokio Hotel boli berači roku2006. Ako jediná nemecká kapela dosiahli dve prvé miesta v singelcharte so singlami Rette Mich a Der letzte Tag.
PreložilFRENCIEN zdroj:Bravo ZDROJ:www.ichliebebill.blog.cz
 
 

Reklama